Unit Ko Kurikulum


Carta Organisasi Unit

Pengerusi
KHATIJAH BINTI YUSOF- GURU BESAR

Timbalan Pengerusi
MOHD HAFEEZ BIN MANSOR - GPK KOKURIKULUM

Naib Pengerusi 1
KHAIZULAKMAM BINTI HJ ZULKIFLI - GP KANAN PENTADBIRAN

Naib Pengerusi 2
NORIHAN BINTI MD. NAHAR - GPK HEM 

Naib Pengerusi 3
NORLIA BINTI AHMAD - GPK PETANG

Setiausaha Kokurikulum
HAMIMAH BINTI ABDULLAH 

Setiausaha Sukan
WAN NAZROL BIN WAN NOH

Penyelaras

Penyelaras Badan Beruniform
AHMAD SAHRUL BIN HUSSIN - Sidang Pagi
NUR FADZILAH BINTI SAMSUDIN - Sidang Petang

Penyelaras Kelab Persatuan
SA'IDAH BT IBRAHIM  - Sidang Pagi
ZURINAH BINTI JAAFAR  - Sidang Petang

Penyelaras Sukan dan Permainan
NIK IRUANSAFAWI BIN NIK CHIK   - Sidang Pagi
HAMIN BIN AHMAD  - Sidang Petang

Unit Badan Beruniform

Pengakap Muda
SITI AISHAH BINTI ISMAIL

Tunas Kadet Remaja Sekolah
SURAINI BINTI IBRAHIM 

Puteri Islam Malaysia
NOOR HUSNA BINTI ALIAS 

Pandu Puteri Tunas
SRI LATHA DEMADO

Bulan Sabit Merah Malaysia
SUGANAH A/P NADASAN

 

Unit Kelab Persatuan

Persatuan Bahasa Melayu
ROSMIZA BINTI ISMAIL 

Persatuan Bahasa Inggeris
HJH ERNIE AIDA BINTI HADI DARSONO

Persatuan Agama Islam
THOHIRAH BINTI MOHAMED

Persatuan Matematik
JULIANA BINTI JAAFAR SABRI

Persatuan Sains
KHALILAH BINTI KAMARUDDIN 

Kelab Kebudayaan
NOR AZLITA BINTI JANI 

Kelab Doktor Muda
AHMAD SAHRUL BIN HUSSIN

Kelab Rukun Negara
HASNAFIZAH BINTI CHE SOH

Kelab PRS & PENCEGAHAN JENAYAH
HJH NORYANA BINTI HJ MAHAT 

Kelab Reka Cipta
NURUL AKMAR BINTI MOHD ARIFFIN

 

Unit Sukan Permainan

Kelab Memanah
MOHD YAMANI BIN NGAH 

Kelab Badminton
NAZUHA BINTI MOHAMAD ARIS

Kelab Sofbol
NOORUL HAFIZAH BINTI MOHD MASRI @ OTHMAN

Kelab Bola Jaring
SITI ASBAH BT BAHRALDIN

Kelab Permainan Dalaman
MARDHIYAH BINTI MEGAT NABIL MOHSIN

Kelab Bola Tampar
SAWAROH BINTI CHE JAHARI

Kelab Olahraga
ABDUL MUHAIMIN BIN MAT RASID

Kelab Bola Sepak
MOHAMMAD KHAIRIL AKMAL BIN MASDUKI 

 

Pencapaian

Kejohanan MSSM 2017

1) Sukan Sofbol

Keputusan:

Lelaki Bawah 12 Tahun (Naib Johan)

Perserta:

1) IZZAT HAFIZHAN BIN HAIRUL AZMAN
2) MUHAMMAD FAIZ BIN ANUAR 
3) AMER FAHEEM BIN MU'AZAM SHAH

2) Sukan Memanah

Keputusan:

Emas : Perempuan Bawah 12 Tahun Pusingan Olimpik Berpasukan

Perak : Perempuan Bawah 12 Tahun Berpasukan Pusingan Kelayakan

Peserta: 

1) IMAN NUR AINAA BINTI MUHAMAD AFFENDY