Quick Search:

 

Senarai Nama Murid Tahun 1 2021 (Sementara)

1 TRANSISI MERAH 1 TRANSISI BIRU
Guru Kelas : Pn. Nur Edayu Binti Sa‘ari
  1. *AFRINA NAZURAH BT SAMSUL AZAM
  2. AIREEZQ BIN ERRWAN HADDIE
  3. AMANDA HADEEJA BT ASMAWI
  4. AMIRA NUR BAHIYAH BT MUHAMMAD GHIYATHUDDIN
  5. *ANDI ELYAS BIN WAHYUDI
  6. *ARASY LUTH BIN ANAS
  7. ARSHAZ ZAHIN BIN KHAIRUL AMIRI
  8. ATHIQAH SORFINA BT MOHD KHAIRUL MUAZZIN
  9. ERIANNA ZALYA BT MUHAMMAD
  10. FIRNAS AL WIRDAS BIN NOR HISHAM
  11. HADIF HARIRI BIN HELMINIZAM
  12. IDRIS HARRIS BIN MOHD FIRDHAUS
  13. *IRDYANA ARISSA BT MOHD FADIL
  14. IZZ HAZIQ BIN MOHD ADIB
  15. IZZ WAFIQ MIQDAD BIN MOHD WARIQ KHUZAIMY
  16. KHAIREEN NUHA BT RAZMI SHAM
  17. LILY HANISAH BT MOHD SHAMIR
  18. MARISSA YASMIN BT MOHAMMAD RIZAL
  19. MUHAMMAD AMMAR KHUZAIRY BIN MOHD ZAIDI
  20. MUHAMMAD FIRASZ UZAIR BIN MUHAMMAD RIZAL
  21. *MUHAMMAD HARIS RAYQAL BIN MOHD HAIRIL
  22. MUHAMMAD IZZAZ BIN MOHAMMAD IMRAN
  23. MUHAMMAD RAYYAN NAJAHAN BIN NOR HIZAM
  24. MUHAMMAD RAYYAN ZIQRI BIN AMIRUL SAFUAN
  25. NUR AIERIS HALILI BT MOHD HAFIZ
  26. NUR AQILA ZAHRA BT MOHD ZAKI
  27. NUR ARISSA BT MOHD AMIRUL AZREEN
  28. NUR FAIQAH NAFEESAH BT MOHD FIRDAUS
  29. NUR HANNAH BT MOHAMAD IDLAN
  30. NUR SYAZWINA ROBEEL BT NASRUL HISHAM
  31. QAYLA ILFINA BT MAHADI
  32. QHASEH AYZARA AYSHA BT SHAIFUL AZUAN
  33. RANIA ARISSA BT ROZAIDI
  34. *RANIA ZARA BT MUHAMMAD RAYMI
  35. RIDHWAN IRFAN BIN MOHD NAZRI
  36. SAFIYA ALISHA BT MOHAMAD HAFIZ
  37. SYED AMMAR ARSYAD BIN SY HAMIMIE FAIZ
Guru Kelas : Ustazah Thohirah binti Mohamed
  1. ADAM BIN HAFEEZ IZMAL
  2. ADEEB THAQIF BIN MOHD SUFFI
  3. ADRA MAYA BT AKMAL HASHIM
  4. AHMAD JAZLY BIN ISMAIL FAHMY
  5. ALIF FAKHRI BIN MUHAMAD HANAFI
  6. AMMAR NU'MAN BIN SHAHRUM
  7. AMNA AN-NUR BT MOHD ZAIDE
  8. AQIL ZAIKRI BIN ABD GAFAR
  9. AULIYA BT MOHD MIZRHAHILY
  10. AYSHAH SALSABILA BT HADY MUNSIF
  11. DARWISY BIN MIHAMMAD RADZIE
  12. FARHANA AMNI BT MOHD FADLI
  13. FARIN NUR SYAHZANANI BT SUFANDI
  14. GOH JYUN TZE
  15. IRFAN ZULHAZIQ BIN ZULHAIRI
  16. MUHAMMAD AISY ARYAN BIN SAIFULAQLAN
  17. MUHAMMAD DANIAL ASHRAFF BIN MOHD HISHAMMUDIN
  18. MUHAMMAD FAWWAZ WAJDI BIN NOR ARIFFIN
  19. MUHAMMAD HAFIY ZAHIN BIN HAIRUN NIZAM
  20. MUHAMMAD ISYRAQ AQIL BIN IRZA FADLI
  21. MUHAMMAD RAQIB BIN MOHD ROZI
  22. MUHAMMAD UMAR MATEEN BIN MOHD ARIFF
  23. NAFIZ ZIQRY BIN SHAHIR AZHAN
  24. NAWRATUL JANNAH BT NUR SUHARDY
  25. NUR ERYNA AQEELA BT MOHD YUSOF
  26. NUR FATIMA ZAHRA BT YUSSHAINI
  27. NUR FITRI AAFIYAH BT AHMAD SYARIFUDDIN
  28. *NUR IMAN FATNIN BT MOHD ARIFF
  29. NUR RAISHA ZAFIRAH BT MOHAMAD RAFIZ
  30. NUR RANIA ADELIA BT MOHD YAZID
  31. QASEH RANIA IZZ ZARA BT JAFFRY LAZROL
  32. RAYSSA NUR QHADEEJA BT MOHD HAFIZUDDIN
  33. SAFWAN HARITH BIN MUHAMMAD SHAZAREEN
  34. SHARIFAH RAISYA BT SYED AHMAD SHAZALI
  35. SYIFA'ATIYYAH BT MOHD FAUZAN
  36. ULFAH SYAFIQA BT MOHAMMAD DZUL FIKRI
  37. ZHAREEF QUSYAIRI BIN HAIRENAZLI

 

1 TRANSISI HIJAU 1 TRANSISI UNGU

Guru Kelas : Pn. Hasnafizah bt Che Soh

  1. ADAM RAOUF BIN AHMAD FIRDHAUZ
  2. ADELIA SAFIYYAH BT AMIR
  3. AHMAD A'MMAR RAYYAN BIN MOHAMADIAH
  4. AHMAD ZEYAD BIN MOHAMAD NORZAIRIE
  5. ALEENA SURAYA BT MOHAMMAD HAZWAN
  6. ALEESYA AZ-ZARA BT MOHD SOFFIAN
  7. ALESYA SOFEA BT SAFARUDDIN
  8. ALIF AIMAN BIN HASREMY
  9. AMMAR FIRDAUS BIN AFENDI
  10. ANIS ZARA ATHIA BT AHMAD UZAIMI
  11. ANNUR ASYURA IMANINA BT MOHD RADZI
  12. ARIF AMANDDA BT MOHD ARIF FAISAL
  13. ARYAN IMAN MIQAIL BIN AZRUL IZWAN
  14. IRDINA ZAFEERA BT MOHD NASIR
  15. ISHAQ PRIYANSH BIN ABDULLAH
  16. IZZAH MAWADDAH BT RAZLY
  17. KHAYLA MEDINA BT ABDULLAH
  18. MOHAMAD HARITH ZULKARNAIN BIN MOHAMAD NOOR FATHLY
  19. MUHAMMAD AIMAN BIN AZLAN
  20. MUHAMMAD AMMAR BIN MUHAMMAD FAIRUZ
  21. MUHAMMAD AMSYAR BIN ABDULLAH
  22. MUHAMMAD ATIF BIN MOHD HAILMI
  23. MUHAMMAD NUR FAWWAZ BIN NURHIDAYAT
  24. NADIA EFINA NIZAR BT ABDULLAH
  25. NUR DAMIA HUSNA BT MOHAMED EZAM
  26. NUR FATIN AQILAH BT MOHD NAJIB
  27. *NUR QASEH AMANI BT ARMAN
  28. NURUL ADRIANNA FARISYA BT TAJURAHIM
  29. NUSAIBAH BT NASRUL HADI
  30. QISHA QALEESYA BT ZAMRI
  31. RAEYFIKA SHALYN BT RIZAL IMRAN
  32. RAFIE RAIHAN BIN AHMAD RIDHWAN
  33. SYED MUHAMMAD FAYYAD BIN SYED MOHAMED YAZEED
  34. SYED MUKHRIZZ SYAH BIN SYED SHYREE EZREE
  35. TENGKU NUR AISHAH BT TENGKU AZMIL IDHAM
  36. UHAMMAD UWAIS WAFDAN BIN MAZLAN
  37. UWAIS AMSYAR BIN IRWAN FAIRUZI
Guru Kelas : Ustazah Sawaroh binti Che Jahari
  1. ABDULLAH NAFEEZ AKID BIN ABDULLAH HAFIZ
  2. AIRIN ARINA BT AZRIL ALI
  3. AIRISH DANISHA BT MOHD HASANI
  4. AISYAH NABIHAH BT MOHAMMAD ADDNAN
  5. AMANINA FAIQAH BT ABD MALIK
  6. ANNUR AQILAH BT MOHD SYUKOR
  7. ARIKA KAY
  8. AZMIL FAWWAZ BIN AZMIL FAHMY
  9. DANIYAL HADIF BIN WAHYUDIN
  10. DHIYADAN PUTRI ARIANA BT AMIR ZAKI
  11. FATNIN FIRUZ BT MOHAMAD HANIFF ZAIDEE
  12. FAURAH NUR JAZAA BT UMAR
  13. *HAMZAH BIN MOHAMAD FAIZ
  14. ILHAN AIDAN BIN IZFAR ASLAM
  15. KHAYLA AZ-ZAHRA BT MOHD HANIS SYAFIQ
  16. LOGAAVARRSHAAN A/L DEVERAJ
  17. MOHAMAD DANISH BIN MOHD KHAIRUL NIZAM
  18. MUHAMMAD AFIQ IQBAL BIN RASIDI
  19. MUHAMMAD AMMAR DANISH BIN MOHD KHAIRI
  20. MUHAMMAD AMZAR HADIF BIN MOHD ALIMI
  21. MUHAMMAD FIRAS IMRAN BIN HAZRUL HAZLI
  22. MUHAMMAD HARIS BIN MOHD RASHDAN
  23. MUHAMMAD HAZEEM BIN MOHD RAFIDI
  24. MUHAMMAD IDRIS BIN NORIZAM
  25. MUHAMMAD KHALIF UQAIL BIN MUHAMAD AFZAL
  26. MUHAMMAD KHALIL BIN KHAIRUL AZHAR
  27. MUHAMMAD RAYYAN RIFQI BIN ABDUL RAHMAN
  28. MUHAMMAD UWAIS AMSYAR BIN RAHALIZAM
  29. NUR ARIANA MARISSA BT MOHD FARHAN
  30. NUR DANIA DELISHAA BT MUHAMMAD ADAM
  31. NUR SAFIYAH TEE BT MUHAMMAD HAZIQ TEE
  32. PUTERI NUR ARISA SOPIA BT SAHRAN
  33. QAMELIA ISABELLA BT AHMED ADAM
  34. RAEEDA DARIYA BT SHAHNIZAL
  35. RAJA NUR AIN SAFIYYA BT RAJA AHMAD IHSAN
  36. *SYED AMMAR KHALIF BIN SYED MAHADZIR
  37. WAFA SUFEENA BT HAIRULHUDA

 

1 TRANSISI KUNING  
Guru Kelas : Ustazah Nursaadah binti Ismail
  1. ABU MUADZ BIN ABU HAFSIN
  2. ADAM ZHARFAN BIN AZRI ASYRAF
  3. ADIBAH MAISARAH BT MNASERY
  4. ADRA ALYSSA BT MOHD FAIZIE
  5. AKIEF UWAIS BIN AHMAD FAIZAL
  6. ALYA AMANI BT ALIFF AKMAL
  7. ANIS KAYYISA BT MOHD ASNAWI
  8. AZNI AFIENA BT RUS AZLAN
  9. ENGKU ALISHA FATINI BT ENGKU FAHIM FATIMI
  10. FARISHAH HANANIA BT FATHUR RADZI
  11. HANAN RAIHANA BT MUHAMMAD SUFFIAN
  12. IRDINA ILMUNA BT RHYMIE
  13. ISKANDAR ZULKARNAIN BIN MOHD SYAIFUL KAMAL
  14. MARISSA SAFIYYAH BT MOHD FAIZAL
  15. MUHAMMAD ADAM AQIEL BIN SHARIZAL
  16. MUHAMMAD ADAM FIRAS BIN MOHAMED DANIEL
  17. MUHAMMAD ADAM KAHFI BIN AMIR HASSAN
  18. MUHAMMAD ADEEB RAYYAN BIN MUHAMMAD AFIQ
  19. MUHAMMAD AYDAN BIN AZMAN
  20. MUHAMMAD FARHAN ZIKRI BIN MOHD ZAKI
  21. MUHAMMAD HAZIQ BIN MUHAMMAD FAIZ
  22. MUHAMMAD IRFAN BIN OMAR 'AIZAT
  23. MUHAMMAD NURAZ BIN MOHAMED NAZAR
  24. MUHAMMAD RAFIUDDIN BIN MOHD EZAD
  25. MUHAMMAD ZAHIN IRFAN BIN ABU HUDZAIFAH
  26. NOAH NADJMUDDIN NOOR BIN MOHD ZUHAIRIL EKHWAN
  27. NUR AMANDA IZZLYN BT MOHD YUSOFF
  28. NUR ATIKAH BT SHAROLNIZAM
  29. NURUL FAREEHA BT MUHAMMAD NIQMATULLAH
  30. NUSAYBAH SUMAYYAH BT AMIR MUTTAKIN
  31. QAHEERA QAISARA ELYSIA BT ABD HADI
  32. QUSHAYYI BIN NOORUL AZWAN
  33. RAQIELA ADELLEA BT KHAIRIL ANNUAR
  34. SYAFIATUL HANEESAH BT AUZIR
  35. ZAHRIN IMAN BIN FARID
  36. ZARA ALEESHA BT ZAILI
  37. ZARA SOFEA BT MOHD ZAINORIN
  38. ZARITH ASHRAFF BIN FAKRURIDZA

Maklumat Tambahan:-

1. Nama Murid yang bertanda "*" dan diBold, tiada borang penempatan.
2. Sila hubungi pihak sekolah melalui Telefon Pejabat 03-8734 3931.